Oude Arnhemseweg 105 , 3702 BC, Zeist
- 188 m²
- 119 m²
- 4
- C
Omschrijving
Op loopafstand van het centrum gelegen, instapklare tussenwoning met diepe tuin! Ben je op zoek naar een ruime woning met een diepe tuin, grote woonkamer en (minimaal) drie slaapkamers? Dan is dit het huis! De woning is op de begane grond fors uitgebouwd....
Toon meerKenmerken
Buurtstatistieken Centrumschil-Noord
Downloads
Op loopafstand van het centrum gelegen, instapklare tussenwoning met diepe tuin!
Ben je op zoek naar een ruime woning met een diepe tuin, grote woonkamer en (minimaal) drie slaapkamers? Dan is dit het huis!
De woning is op de begane grond fors uitgebouwd. Hierdoor zijn er twee grote ruimtes ontstaan. Aan de voorzijde bevindt zich een ruimte met daarin een zitgedeelte en de keuken. Aan de achterzijde bevindt zich een tweede lounge/woonkamer. De beide ruimtes bieden verschillende mogelijkheden zoals een grote living en aparte woonkeuken, of een slaapkamer (met badkamer) op de begane grond, of een kantoor- of praktijkruimte aan huis! Op de verdiepingen bevinden zich dan nog drie slaapkamers en een moderne badkamer. De glad gestucte wanden zorgen voor een moderne en verzorgde uitstraling. Naast de modernisatie is er ook aan verduurzaming gedacht; er liggen acht zonnepanelen op het dak en de muren zijn (deels) geïsoleerd.
De ruim 10 meter diepe en zonnige achtertuin is gesitueerd op het zuidwesten en biedt volop zon. Onder de overkapping kan je de hele dag heerlijk genieten van het buitenleven. Aan de achterzijde is een grote stenen schuur gebouwd met een deur naar de achterom.
Een comfortabele en complete woning op een fijne, centrale locatie.
De ligging is uitstekend. De Oude Arnhemseweg is op dit gedeelte een eenrichtingsverkeersweg. Voor de deur is (gratis) parkeergelegenheid aanwezig. Schuin aan de overzijde is tevens een keurig aangelegd parkeerterrein aanwezig met diverse laadpalen. Dit gedeelte van de Oude Arnhemseweg is recent opnieuw ingericht als fietsstraat. Hierdoor is de veiligheid op de weg verbeterd en is er meer ruimte voor groen ontstaan. Het centrum van Zeist ligt op loopafstand en het Utrecht Science Park is met circa 20 minuten fietsen te bereiken.
Indeling:
Begane grond
Entree/ ruime hal met meterkast en toegang naar de woonkamer met open keuken. De keuken heeft een L- vormige opstelling en is voorzien van een vier pits inductie kookplaat, combioven, koel-/vriescombinatie en een vaatwasser. Vanaf de woonkamer is een tweede hal (met vaste kasten) en toilet te bereiken, vanuit hier is er toegang naar het toilet, de tweede lounge/woonkamer en de achtertuin. De lounge/woonkamer is voorzien van een airco en sunscreen. In het verleden heeft hier ook een badkamer gezeten. Deze aansluitingen zijn nog aanwezig. Alle muren op de begane grond zijn voorzien van glad stucwerk en de gehele begane grond is voorzien van een fraaie laminaatvloer.
Eerste verdieping
Overloop met trapopgang en toegang tot alle vertrekken. Twee ruime slaapkamers beide voorzien van een vaste kast, één kamer is gelegen aan de voorzijde en één aan de achterzijde. De inpandige ruime badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. De eerste verdieping is voorzien van glad gestucte muren en voorzien van een laminaatvloer.
Tweede verdieping
Ruime slaapkamer voorzien van een dakkapel, dakraam en veel bergruimte achter de knieschotten. Tevens is ook deze verdieping voorzien van een laminaatvloer.
Bijzonderheden:
- charmante en instapklare jaren ’30-woning op een leuke locatie!
- De begane grond is voor meerdere doeleinden geschikt. Werk/praktijkruimte, slaapkamer of een tweede woonkamer;
- energielabel C;
- op de woning zijn 8 zonnepanelen gelegen;
- de woning is goed onderhouden. het schilderwerk intern en extern is in 2025 uitgevoerd;
- het dak is geïsoleerd;
- de CV ketel betreft een huurtoestel. De huurprijs is € 39,70 per maand. Koper kan het huurcontract afkopen voor circa € 695,-. De ketel is uit 2018;
- vrij parkeren in de straat. Schuin tegenover het huis ligt een groot parkeerterrein. Op het parkeerterrein zijn ook diverse laadpalen aanwezig.
Algemeen
Bouw
- pannen
Locatie
- In woonwijk
Oppervlakte en inhoud
Indeling
- Tv kabel
- Glasvezel kabel
- Zonnepanelen
- Natuurlijke ventilatie
Energie
- Dakisolatie
- Muurisolatie
- Dubbel glas
- Cv ketel
- cv ketel
Buitenruimte
- Achtertuin
- Voortuin
Bergruimte
- Voorzien van elektra
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Geen garage
Onderhoud
Overig
Buurtstatistieken Centrumschil-Noord
Hier zult u wonen
Oude Arnhemseweg 105, 3702 BC, Zeist