Maria van Boechoutlaan 20 , 3984 PH, Odijk

  • 418 m²
  • 148 m²
  • 5
  • C
€ 795.000 k.k.
Deze woning bezichtigen?
Vraag een bezichtiging aan via onze online tool.

Omschrijving

Nagenoeg vrijstaande woning op een perceel van maar liefst 418 m2!! Aan een rustige en groene laan gelegen zeer riante woning welke met de garage en bovenliggende slaapkamer, is geschakeld aan het buurhuis. De woning heeft een mooi breed perceel en een leuke,...

Toon meer

Kenmerken

Woonoppervlakte 148 m²
Aantal slaapkamers 5 slaapkamers
Aantal kamers 6 kamers

Buurtstatistieken Odijk

Leeftijd buurtbewoners

Huishoudens

Koop/Huur

Downloads

Nagenoeg vrijstaande woning op een perceel van maar liefst 418 m2!!

Aan een rustige en groene laan gelegen zeer riante woning welke met de garage en bovenliggende slaapkamer, is geschakeld aan het buurhuis. De woning heeft een mooi breed perceel en een leuke, speelse architectuur. Op de begane grond is de woning uitgebouwd waardoor er een ruime, lichte en tuingerichte woonkamer is ontstaan. Op de verdieping zijn maar liefst vijf slaapkamers aanwezig. De woning heeft een brede ruime voortuin met een oprit voor twee auto’s en een boomhut. De diepe en brede achtertuin is gesitueerd op het zuidoosten en bied veel ruimte, zon en privacy.

Odijk is een groen en rustig dorp aan de Kromme Rijn. De bereikbaarheid is goed. Uitvalswegen vangen dichtbij aan, er is een op- en afrit bij de A12 en de NS-stations Bunnik en Driebergen-Zeist liggen op slechts 10 minuten fietsen. Ook Utrecht Science Park ligt op fietsafstand. Alle benodigde voorzieningen als winkels, basisscholen, kinderdagverblijf, huisarts en diverse sportfaciliteiten zijn in het dorp aanwezig. De dichtstbijzijnde middelbare school ligt op 10 minuten fietsen in Zeist, maar ook middelbare scholen in Utrecht zijn goed per fiets bereikbaar. De woning ligt zeer dichtbij natuurgebieden en de Kromme Rijn.

Indeling:
Begane grond: Entree aan de zijkant van de woning. Ruime hal met toegang tot de garage en toiletruimte. De lichte en uitgebouwde woonkamer heeft een sfeervolle open haard en openslaande deuren naar de achtertuin. De keuken is gesitueerd aan de voorzijde en is voorzien van diverse inbouwapparatuur en een natuurstenen aanrechtblad. Er is een deur aanwezig die toegang geeft tot de voortuin. De garage is in gebruik als bergruimte maar biedt ook plaats aan de wasmachine en droger.

Tuin: de voor- en zijtuin zijn royaal en geven veel ruimte en privacy. Er is een grote boom met boomhut, een oprit voor twee auto’s en een schuur voor bijvoorbeeld fietsen en tuingereedschap. De achtertuin is breed en diep en biedt naast veel zon ook heel veel rust en privacy.

Eerste verdieping: Via een bordestrap komt u op de overloop. Op deze verdieping zijn maar liefst 5 goede slaapkamers en een badkamer aanwezig. Aan de achterzijde van de woning liggen twee slaapkamers welke beide toegang geven tot een balkon. Één van deze slaapkamers heeft een bergvliering. Aan de voorzijde van de woning liggen nog twee slaapkamers waarvan één als werkkamer in gebruik is. De vijfde en grootste slaapkamer bevindt zich boven de garage. In deze kamer is een bergruimte met opstelplaats voor de CV ketel aanwezig. De moderne badkamer is voorzien van een ligbad, toilet en dubbel wastafelmeubel.

Bijzonderheden:
- Nagenoeg vrijstaande woning. De woning grenst namelijk enkel met de garage en bovenliggende slaapkamer aan het buurhuis.
- Speelse architectuur.
- Veel ruimte, rust en privacy in en om het huis.
- De woning is goed onderhouden en geïsoleerd. Het dak is in 2017 vervangen, de beglazing is HR++ en de spouw, de vloer en het dak zijn geïsoleerd.
- De luxe keuken (merk Mobalpa) is voorzien van een 5 pits gaskookplaat, quooker, vaatwasmachine, combioven, magnetron en koelkast.
- In 2019 is de CV ketel vervangen.
- De slaapkamer boven de garage en één van de slaapkamers aan de achterzijde zijn voorzien van een airco unit.
- De slaapkamers aan de achterzijde die grenzen aan het balkon, zijn indien gewenst gemakkelijk samen te voegen tot één grote ouderslaapkamer. De airco unit heeft voldoende capaciteit daarvoor.
- De tuin is in 2008 ontworpen door tuinarchitect Carry Vester.

Toon meer

Algemeen

Vraagprijs € 795.000 k.k.
Servicekosten BTW belast Nee
Status Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding in overleg

Bouw

Soort woning eengezinswoning
Woning type Woonhuis
Type woning geschakelde woning
Recreatiewoning nee
Permanente bewoning ja
Bouwjaar 1971
Bouwvorm bestaande bouw
Soort dak zadeldak
Materiaal van dak
  • bitumineuze dakbedekking

Locatie

Adres Maria van Boechoutlaan 20
Plaats Odijk
Provincie Utrecht
Land Nederland
Ligging
  • Aan rustige weg
  • In woonwijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte 148 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 6 m²
Inhoud 588 m³
Perceeloppervlakte 418 m²
Totale woonoppervlakte 148

Indeling

Aantal verdiepingen 2
Aantal kamers 6 kamers waarvan 5 slaapkamers
Aantal woonlagen 2 woonlagen
Voorzieningen
  • Mechanische ventilatie
  • Tv kabel
  • Airconditioning
  • Rookkanaal
  • Dakraam
  • Glasvezel kabel
  • Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel C
Isolatie
  • Dakisolatie
  • Muurisolatie
  • Vloerisolatie
  • Hr glas
Verwarming
  • Cv ketel
Warm water
  • cv ketel

Buitenruimte

Tuin
  • Achtertuin
  • Voortuin
  • Zijtuin
Hoofdtuin achtertuin, voortuin, zijtuin
Hoofdtuin positie Zuidoost
Hoofdtuin achterom ja

Bergruimte

Voorzieningen
    Isolatie

      Parkeergelegenheid

      Garage
      • Aangebouwd steen
      Aantal garages 1
      Garage capaciteit 1
      Faciliteiten
      • Verwarming
      • Elektra
      • Water

      Onderhoud

      Onderhoud binnen goed
      Onderhoud buiten goed

      Overig

      Huidig gebruik Woonruimte
      Huidige bestemming Woonruimte

      Buurtstatistieken Odijk

      Leeftijd buurtbewoners

      Huishoudens

      Koop/Huur

      Ontdek de woning

      Maria van Boechoutlaan 20, 3984 PH, Odijk
      Maria van Boechoutlaan 20, 3984 PH, Odijk
      Maria van Boechoutlaan 20, 3984 PH, Odijk

      Hier zult u wonen

      Maria van Boechoutlaan 20, 3984 PH, Odijk

      Results

      No results were found
      Deze woning bezichtigen?
      Vraag een bezichtiging aan via onze online tool.

      Gerelateerde woningen

      John F. Kennedylaan 120, 3931 XM, Woudenberg
      John F. Kennedylaan 120, 3931 XM, Woudenberg
      Bekijk alle afbeeldingen
      Verkocht
      John F. Kennedylaan 120
      3931 XM, Woudenberg
      • 207 m²
      • 7
      Roemer Visscherlaan 42, 3705 SH, Zeist
      Roemer Visscherlaan 42, 3705 SH, Zeist
      Bekijk alle afbeeldingen
      Nieuw
      Roemer Visscherlaan 42
      3705 SH, Zeist
      • 158 m²
      • 6
      € 800.000 k.k.
      Slotlaan 326, 3701 GX, Zeist
      Slotlaan 326, 3701 GX, Zeist
      Bekijk alle afbeeldingen
      Slotlaan 326
      3701 GX, Zeist
      • 178 m²
      • 8
      € 835.000 k.k.

      Deze website maakt gebruik van cookies

      Voor welke cookies geef je akkoord?

      Meer informatie