Uitgebreide omschrijving
Gelegen in één van de mooiste lanen van de wijk Kerckebosch bieden wij met veel genoegen deze heerlijke over 3 lagen uitgebouwde 2/1 kapwoning aan. Kenmerkend voor deze woning is de heerlijke ruimte welke het huis te bieden heeft. Op de begane grond is een zeer royale woonkeuken, ruime woonkamer een bijkeuken en grote garage aanwezig. Op de verdiepingen zijn 5 fijne slaapkamers aanwezig alsmede een echt grote badkamer.
De woning is gelegen op een royale kavel van ruim 500 vierkante meter. De situering van het huis op de kavel is ideaal. De diepe voortuin geeft een mooie buffer naar de straat wat veel privacy geeft in het huis. Er is een diepe oprit aanwezig waar ca. 4 auto's op kunnen staan. De achtertuin is ca. 23 meter diep en op het zuidoosten gelegen. De tuin is schitterend aangelegd met mooie bomen, planten en een vijverpartij met waterloop. Achterin de tuin is een houten schuur aanwezig met charmante veranda.
De ligging van dit huis is magnifiek. U woont hier op loopafstand van de Stuifheuvel en de prachtige heide en bossen welke om de wijk Kerckebosch heen gelegen zijn. Op circa 5 minuten wandelafstand is het complete wijkwinkelcentrum gelegen met Albert Heijn, slager, kaasboer bakker etc. Het treinstation Driebergen Zeist is op 10 minuten fietsafstand gelegen. Met de auto staat u in 10 minuten op de A12 en A28.
Indeling:
Entree aan de zijkant van de woning. Ruime hal met meterkast, toiletruimte en trap naar kelder en eerste verdieping. De ruime woonkamer is aan de voorzijde van de woning gelegen en voorzien van royale erker en sfeervol zijraam. In de woonkamer is tevens een houtkachel aanwezig. Middels kamer en suite is er toegang tot de grote woonkeuken welke is voorzien van openslaande deuren naar de achtertuin. De keuken is voorzien van een grote handgemaakte keuken met granieten blad. In de keuken is een gasfornuis, oven, afzuigkap, vaatwasser, koffiemachine en Quooker aanwezig.
Eerste verdieping:
Overloop met goede lichtval door zijraam. Op deze verdieping zijn 3 slaapkamers aanwezig waarvan 2 zeer grote. De slaapkamer aan de achterzijde heeft toegang tot een ruim balkon. De badkamer is enorm te noemen en voorzien van ligbad, dubbele wastafel en douche. In de badkamer is ook een opstelmogelijkheid voor de wasmachine en droger. Het toilet op deze verdieping is separaat.
Tweede verdieping:
Bereikbaar middels vaste trap. Op deze verdieping zijn 2 ruime slaapkamers aanwezig. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een grote dakkapel. Vanuit de voorste slaapkamer is de cv-ruimte bereikbaar.
Bijzonderheden:
- Heerlijke ruime woning met goede indeling. Echt een fantastisch gezinshuis!
- Er is een eigen bron aanwezig en sproei installatie om de tuin te sproeien.
- Praktisch alle ramen in de woning zijn vervangen voor harthouten exemplaren met dubbele beglazing.
- De vloer van de woonkamer is voorzien van een geïsoleerde betonvloer met vloerverwarming. In de keuken is ook vloerverwarming aanwezig.