




Leidsekade 82 D , 3531 HA, Utrecht
- 42 m²
- 1
- C
Omschrijving
Wonen langs het water met uitzicht op een historische hefbrug! Dit gave appartement is gelegen op de bovenste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex (7 appartementen) en wij durven wel te zeggen dat dit één van de mooiste plekjes van Lombok is! Het...
Toon meerKenmerken
Buurtstatistieken Lombok-West
Downloads
Wonen langs het water met uitzicht op een historische hefbrug! Dit gave appartement is gelegen op de bovenste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex (7 appartementen) en wij durven wel te zeggen dat dit één van de mooiste plekjes van Lombok is!
Het pand heeft een indrukwekkende gevel en is gelegen op een prachtige locatie aan de kade in de gezellige wijk Lombok, op de kruising van de Jan Pieterszoon Coenstraat en Leidsekade. Dit appartement is bijzonder door zijn ligging op de bovenste verdieping en de enorme nokhoogte van maar liefst ca. 3.60 m. Hierdoor voelt het appartement heel ruimtelijk aan. De hoogte is ook slim gebruikt door boven de badkamer een vliering te maken waar u veel spullen kwijt kunt of een slaapzolder kunt maken.
De bewoners van de Leidsekade zijn trots op hun woningen en dat ziet u terug in de uitstraling en de staat van onderhoud van de woningen. Direct om de hoek treft u de Leidsche Rijn. Tegenover het gebouw ‘De Munt’ kunt u in de zomer genieten van de zon en afkoelen in het water bij ‘De Steiger’. Voor de dagelijkse boodschappen vindt u winkelcentrum Groeneweg om de hoek en op de fiets staat u binnen 5 minuten op het Centraal Station en Hoog Catharijne.
Indeling
Begane grond:
Entree met hal, toegang tot appartement op de begane grond en trapopgang naar de overige appartementen.
Tweede verdieping:
Via de gang op de bovenste verdieping komt u terecht in de entree van dit appartement. Vanuit hier heeft u toegang tot de open keuken, de woonkamer, de slaapkamer, de berging met wasmachine aansluiting en het toilet met fonteintje. Doordat dit appartement op de bovenste verdieping is gelegen, maakt het mooi gebruik van de hoge nok van het gebouw. Ook in de woonkamer krijgt u een heerlijk ruimtelijk gevoel door deze hoge nok. Vanuit de woonkamer heeft u via de openslaande ramen prachtig uitzicht op de historische hefbrug. De gezellige woon-/eetkamer is uitgerust met een moderne keuken die van alle gemakken is voorzien. Zo is er een koelkast met vriesvak, een combimagnetron, een 4-pits gaskookplaat, RVS spatscherm, RVS afzuigkap en een vaatwasser. De kleur van de keuken is neutraal wit met hoogglans witte deurtjes. De slaapkamer is ruim en heerlijk licht door de raampartijen. Via een ladder komt u terecht op de vide die u kunt gebruiken als bergruimte. Vanuit de slaapkamer bereikt u de volledig betegelde neutrale badkamer. Deze is voorzien van een douche, een wastafel en een designradiator. De gehele woning (met uitzondering van de sanitaire ruimtes en de berging) is voorzien van een doorgelegde eikenhouten lamelparket.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1921;
- gebruiksoppervlakte wonen 42 m², inhoud 131,78 m³;
- voorzien van dubbelglas en dakisolatie;
- verwarming en warm water middels C.V. combiketel;
- energielabel C (tot 18 oktober 2029);
- parkeren kan middels een parkeervergunning of betaald parkeren;
- prachtige locatie in Lombok;
- woonkamer met vrij uitzicht;
- de VvE is nog in opstartende fase. Er is een inschrijving in de KvK en er is een MJOP aanwezig. De servicekosten zijn nog niet definitief vastgesteld maar worden thans geschat binnen de bandbreedte € 80,- tot € 100,- per maand.
- in de koopovereenkomst zullen de volgende artikelen worden toegevoegd: ouderdomsclausule, asbestclausule en niet zelfbewoningsclausule.
Oplevering in overleg
Algemeen
Bouw
- pannen
- bitumineuze dakbedekking
Locatie
- Aan water
- In woonwijk
Oppervlakte en inhoud
Indeling
Energie
- Cv ketel
- cv ketel
Buitenruimte
- Geen tuin
Bergruimte
Parkeergelegenheid
- Geen garage
Onderhoud
Overig
Buurtstatistieken Lombok-West
Hier zult u wonen
Leidsekade 82 D, 3531 HA, Utrecht